Schránka důvěry

Schránka je určena pro žáky a rodiče. Můžete jí využít buď ze svého účtu nebo bez přihlášení.

Anonymní schránka

Schránka důvěry je anonymní, pokud nepovolíte zveřejnění emailu příjemci zprávy - emailová adresa je ovšem povinný údaj, aby Vám bylo možné poslat odpověď.

Pokud povolíte zobrazení emailu, bude příjemci zobrazen buď

• Váš email (pokud posíláte zde, jako nepřihlášený uživatel)
  • nebo se zobrazí jméno žáka z jehož účtu zprávu posíláte. U jména žáka je poté rozlišeno, zda posílá žák nebo rodič. Nepoznáme, který z rodičů (v kartě žáka zatím neevidujeme jména rodičů, jen kontakty).

Konverzace

Schránka důvěry umožňuje udržovat konverzaci s vybraným pedagogickým pracovníkem.

Přihlášený uživatel nalezne veškerou konverzaci ve svém účtu. Když má pocit, že je vše vyřešeno, může konverzaci uzavřít.

Nepřihlášený uživatel obdrží v kopii své zprávy kód, pomocí kterého lze reagovat na odpověď či připojit další informace k danému problému. Pokud založíte novou zprávu a nepoužijete vygenerovaný kód, může řešení problému déle trvat nebo se v něm může Vámi oslovený pracovník ztratit.

Odeslání zprávy do schránky důvěry ZŠ

Leave this empty:

2010 - 2017 | Online ŽK v4.0 | ZŠ Liberec, ul. 5. května 64/49 | problémy, náměty a připomínky: zk@zs5kveten.cz | Děkujeme.